Hadımköy Su Tesisatçı

Usta Temini İçin Bizi Arayın 7/24 Hizmet Uygun Fiyat

Beylikdüzü su tesisatçı

Hadımköy Su Tesisatçısı Karadeniz Tesisat

Tüm bölge halkını kaliteli ve garantili tesisat tamiratları ile tanıştırmaktadır. Hadımköy bölgesinde yapılan tesisat tamirat işlemlerinde hizmet gösteren tesisat firmalarının bir kısmı tesisat teknolojilerinden yararlanıp cihazlı ve makineli işlemler sunarken bir kısmı da cihaz sistemleri kullanmadan işlemler sunmaktadır. Bu farklı tesisat firmalarının işlemleri ise hem yapılacak olan tesisat tamiratlarının garantisini hem de kalitesini belirlemektedir. Bunlara ek olarak bir de tesisat tamirat ücretleri belirlenmektedir. Çünkü cihaz sistemleri kullanılmadan yapılacak olan tesisat tamirat işlemlerinde kırma dökme olayları yaşanacaktır. Bu inşaat işlemleri ise çok yüksek tutarlara denk gelecektir. Hadımköy su tesisatçısı tesisat tamirat işlemlerinde hizmet verdiği bazı arızlar şunlar olmaktadır.

Su kaçağı tespiti

Evdeki su kaçaklarının belirtileri şu şekilde gözlemlenmektedir ; tavanların sararması , küflenmesi , pis kokular ve su damlacıklarının bir öbek halinde birikmesi en çok rastladığımız görüntülerdir . Sizinde su tesisatı kaçağı şüpheleriniz varsa firmamızı aramanız ve randevu almanız gerekmektedir . Yeriniz neresi olursa olsun İstanbul’da su kaçak tespitleri işleri yapan firmamız her zaman yanınızdadır. Tesisat kaçak kontrolü yaptırmak istiyorsanız bizi aşağıdaki numaralardan arayabilirsiniz. Bir çok bölgede servis noktamız mevcuttur.
Servisimiz ilk işlem olarak şebeke suyunu kontrol etmektedir , sızdırmazlık testleri uygular eğer bir sorun var ise akustik dinleme cihazı ile sorunlu bölgeyi tek fayansta bulur ve onarımlarını sadece o bölüm içinde gerçekleştirir . Sorun görülmez ise pimaş içi görüntüleme kamera sistemi devreye girer ; gider içleri , lavabo , küvet ve ana giderler kontrol edilir . Sonraki işlem ise sıcak su ve izolasyon kaçakları için termal görüntüleme kamerası ile kontrol edilir. Kısaca sorunu bulmak adına tüm su tesisat teknolojisini kullanmaktayız ve bu teknolojiyi kullanmak üzere eğitim görmüş personellerimiz sizlere sorunsuz hizmet sağlayacaktır

Eğer dairenizde lamine parke altında bir su kaçağı varsa bunu da firmamız rahatlıkla bulabilecek cihazlara sahiptir. Yalnız parke altında su kaçağının tespiti diğer tespitler kadar kolay olmamakla birlikte birazda masraflı oluyor nedeni tespit edilen bölgedeki boru tamirini yapmak için parkelerin sökülmesi gerekiyor.

Kırmadan Gider Açma

Teras gider açma: Ağaç yapraklarından dolayı tıkanmış teras gideri, yağmur yağdığında tamamen tıkanır. Belli zaman aralıklarında teras giderleri kamerayla kontrol edilerek tıkalı olup olmadıklarına bakılmalıdır. Aksi takdirde teras giderinde tıkanma yaşanabilir. Zamanında bakım yaptırmayan müşterilerimiz için tıkanma yaşadığında acil ekip yönlendirerek tıkanıklığı açtırıyoruz.

Balkon gideri: Etraftan esen rüzgâr aracılığıyla gelen çöp ve kum taneleri, balkon giderinin tıkanmasına neden olmaktadır. Balkon giderini açmak için tıkanıklık açma robotunun yoklama denilen metal uç kısımları kullanılır. Farklı uçlardan yararlanılarak gideri açmaya çalışmak, olası boru zararının önüne geçer.

Mutfak gideri: Yemek yağlarının neden olduğu kötü koku ve tıkanmalar kısa sürede su jeti makinesiyle temizlenmektedir. Bu temizlik işlemini ortalama 5 yıl arayla yaptırdığınız takdirde mutfak giderinde sıkıntı yaşanmamaktadır.
Pis su gideri: Bütün atık su tahliye borularına verilen isim pis su gider borularıdır. Ev ya da iş yeri gibi alanlarda mevcut olan pis su giderlerinde yaşanan tıkanmaları kırmadan açıyoruz.
Tuvalet gideri: Alt yapı boruları geniş çapta döşenen tuvalet giderlerinde tıkanmanın sebebi yoğun kireç nedeniyle boruların daralması veya tuvalete kaçırılan yabancı cisimlerdir. Parçalayıcı kafa sayesinde giderin içine gönderilen robot, tıkanmaya neden olan maddeyi sökerek alır.
Klozet gideri: Koku önleyici plastik parçaların klozetin deliğine kaçması sonucu tıkanmalar meydana gelebilmektedir Ayrıca bayanların temizlik malzemeleri ve bez parçalarını ya da oyuncakların klozete düşürülmesi yaşanan klozet tıkanmalarının sebepleri arasındadır. Bu şekilde yaşanan tıkanmaları klozeti yerinden sökmeden açmak mümkün değildir.
Otopark gideri: Otoparkın zemininde biriken toz ve toprak gibi kalıntılar, görevliler temizlik yaptığı sırada suyla birlikte otoparkın giderine verilmektedir. Su akışının yavaş ya da boru mesafesi uzun olan hatlarda, suyla gönderilen katı maddeler dibe çöker. Kalıntılar temizlenmediği takdirde belirli bir zaman sonunda otopark gideri tıkanır.
Banyo gideri: Banyonun zemininde biriken suyu çekmesi için kullanılan yer süzgeçleri, duşa kabin kullanımı nedeniyle son zamanlarda işlevini yitirmektedir. Banyolar yıkanarak değil, bezle silinerek temizlendiği için banyo gideri çok az kullanılır. Eğer banyo gideriniz tıkandıysa diğer atık su giderlerini kesinlikle kullanmamalısınız.

İlaçlı Petek Temizliği

Petek Temizleme Nasıl Yapılır?
Bu soruya cevap vermeden önce petek temizliğinin bir bakım çalışması olduğunu belirtmeliyiz. Petek ve tesisat temizliği yapılırken, asit içeriği olmayan kimyasal ve makine kullanmak şarttır. Petek temizliği için makineyi kombi tesisatına bağlarken evdeki en doğru noktanın seçilmesi gerekir. Bağlantının doğru yapılması evin kirlenmesini önleyip, dışarıya atılacak tortu ve kireç parçalarının uzun yol almasını engelleyecektir. Genelde bağlantı için tercih edilen bölgeler kombinin altı ya da banyodaki havlupan vanalarıdır. Kullanılan makinenin hava ve suyla çalışması en önemli konulardan biridir. Kalorifer borularının hacim olarak küçük olduğu ısıtma tesisatlarında, sıkıştırılmış hava ve su, radyatörün içerisine girdiği anda geniş bir alanla karşılaşır. Peteğin dibine oturmuş tortuları bir anda havalandırarak sistemden dışarı atmayı sağlayan makineler 2 ila 3 bar arası çalışmaktadır. Çıkış borusundan temiz su gelene kadar petek temizleme işi sonlandırılamaz. Radyatör temizliği yapıldıktan sonra, kalorifer tesisatının büyüklüğüne göre bazik özelliğe sahip koruma ve temizleme kimyasalı atılarak sökülen parçalar yerine takılır. Kombinin su seviyesi ayarlanıp peteklerin havası alındıktan sonra sistemi çalıştırabilirsiniz.
Petek Bakımı Ne Zaman Yapılır?
Firmaların reklam politikaları içerisinde petek bakımlarının her yıl yapılması gerektiğini söyleseler de bu bilgi tam olarak doğru değil. Düzenli olarak 2 yılda bir yapılacak petek bakımı kombi tesisatınız için yeterlidir. Evinizde bulunan kalorifer petekleri eskisi kadar performanslı bir şekilde yanmadığında aşağıda yazılı şikâyetleri yaşıyorsanız tesisat borularında ve radyatörlerde tıkanma var demektir. Peteklerin az ısınma sebeplerinin %85`i kullanıcıların her yıl kombi bakımı yaptırırken petek ve tesisat temizliği yaptırmadıklarından kaynaklanır. İşte o belirtiler;
Peteklerin yarıdan aşağısı ısınmıyor ise
Petekler hiç ısıtmadığında ya da kombinin derecesini yüksek ayara getirdiğiniz halde
Peteklerin altı ısıtmıyorsa
En son petek hiç yanmıyorsa
Kombi sürekli kirlenmeden dolayı arıza yapıyorsa
Kalorifer peteklerinin 2 yıl veya daha uzun süredir hiç temizliği yapılmamış ise
Kombi filtresi sürekli tıkanıyorsa
Peki Neden Petek Temizliği Yaptırmalıyım!
Uzmanlar kombi bakımına verdikleri önemi tesisata göstermiyorlar Oysaki tesisat bakımındaki ısrarı tesisata da göstermek gerekiyor. Günümüzde kombi bakım çalışmaları maalesef elektrik süpürgesiyle içinin tozunu almaktan ibarettir. Ayrıca kombi bakımı yaptırdığınızda kombiniz arıza yapmayacak diye bir kaide yok.

Kimi tesisat firmalarının abarttığı gibi petek temizliği yapıldığında yakıttan %30 tasarruf etmezsiniz. Basit bir örnekle açıklarsak çay demliklerinde alttaki demliğin dibini kireç bağlarken üstteki ufak demliğin neden kireç tutmadığını biliyor musunuz? Bunun sebebi kirecin ısıyla temas eden noktada daha fazla oluşmasından kaynaklanır.

Neden petek temizliği yaptırmalıyım sorusuna gelirsek eğer; Kombi tesisatında en fazla kireç oluşan nokta, suyun ısındığı eşanjördür. Kombi bakımı esnasında sadece süpürgeyle toz alındığından eşanjör temizliği yapılmamaktadır. Kalorifer tesisatlarında petek temizleme yapılırken kullandığımız koruyucu kimyasal, suyun geçtiği tüm kombi parçalarını ayna gibi tertemiz yapar. Bu işlem kirlilikten kaynaklı kombi parçalarında oluşacak arızaları tamamen yok eder. Bu sayede ekstra ücret ödemeden kombi temizliğiniz de yapılmış olur. Suyu peteklere gönderen kombi olduğu için, düzgün bir şekilde iletimi sağlandığında aldığınız ısı verimi oldukça artacaktır.

“Petek temizliği sanıldığının aksine %30 yakıt tasarrufu sağlamaz. Sadece peteklerden aldığınız ısı performansını artırır.”

Musluk Tamiri

Musluğunuz kapalıyken sürekli su damlatıyor, aç-kapa yaparken tutukluk yapıyor ve musluk nasıl tamir edilir diye düşünüyorsanız, sizin için hazırladığımız pratik yöntemler aracılığıyla tamir işlemini kendiniz gerçekleştirebilirsiniz. Bazı durumlarda musluk contasını değiştirmek sorunu kesin olarak çözebilecekken, kimi durumlarda sorunu uzun vadeli çözmek için musluk takımının komple değişmesi gerekli olabilir. İşte her ikisi için de yapmanız gerekenler:
 • Conta değiştirme veya yeni musluk takma işine girişmeden önce ilk olarak hem dairenizin genel vanasını hem de söz konusu musluğun altındaki vanayı kapayın. Vanayı kapadıktan sonra da musluğu açarak kalan suyun tamamen boşaldığından emin olun. 
 • Musluk Contası Nasıl Değiştirilir?
 • Uygun bir tornavida aracılığıyla musluk kapağını çıkartın. Kapağı açmak, musluk zaten sorunlu olduğu için vakit alabilir ancak sabırla ve zarar vermeden (gerekirse ufak darbelerle), fazla kuvvet gerektirmeden kendinize doğru çektiğinizde açılacaktır.
 • Sonraki aşama salmastra adı verilen sarı pirinç rengindeki parçacığı çıkartmak. Bunun için muhtemelen bir 17 numara anahtara ihtiyacınız olacaktır. Anahtarı döndürüp parçayı çıkardığımızda karşımıza çıkan parça ise conta olacaktır.
 • Karşımızda duran contayı da tornavida ile yerinden çıkarttığımızda işlemin yarısına geldik demektir. Bundan sonra yeni contayı yerleştirip aynı işlemleri tersten yaparak musluğu eski haline getirebilirsiniz.
 • Aç-Kapa Batarya Tamiri
 • Yukarıda bahsettiğimiz vana kapatma işlemini mutlaka gerçekleştirdikten sonra soğuk-sıcak (kırmızı-mavi) su göstergesi olan kısmı tornavida aracılığıyla gevşetip yukarı doğru çekerek çıkartın. Aç-kapa bataryalar daha hassas olduğundan musluğunuza çok daha nazik davranmalısınız.
 • Karşınıza çıkan somun parçacığı çıkartmak için İngiliz anahtarı kullanın.
 • Şimdi ise karşınıza batarya kartuşu adı verilen parçacık çıkacak. Eğer aç-kapa musluğunuza uygun olan parçacığı aldıysanız, zaten elinizde de olan yeni parçacık bunun aynısı olacaktır.
 • Artık sadece yeni parçacığı yerleştirip tekrar aynı işlemleri tersten yapmaya ve vananızı açarak sorunun giderilip giderilmediğini kontrol etmek kaldı.
Musluk Nasıl Takılır?
 • Sorunun musluk değişimi olduğu durumlarda İngiliz anahtarı ve tornavidanın yanı sıra teflon adı verilen ince şerit ve size uygun musluk başına ihtiyacınız vardır.
 • Bu durumda yapmanız gereken İngiliz anahtarı aracılığıyla musluk başını komple yerinden çıkartmak.
 • Almış olduğumuz yeni musluk başının etrafına ince şeridi (teflonu) sardıktan sonra aynen yerine takıyoruz ve tornavida aracılığıyla sabitliyoruz.
 • Vanayı açıp kısa bir süre bekledikten sonra – eğer profesyonel yardım almanızı gerektirecek kadar büyük bir sorun yoksa – musluğunuz olması gerektiği gibi çalışmaya başlayacaktır.
Musluğunuzun açıp kaparken tutukluk yapması sizi uğraştıran bir angarya olabileceği gibi, sürekli su damlatan musluklar evde olmadığınız zamanlarda baskın gibi tehlikelere de ön ayak olabilir. Yukarıda size tarif etmeye çalıştığımız yollar çoğu zaman işe yarayıp sorunu halledebilir. Yine de aynı sorunlar sürekli tekrar ediyorsa conta yatağının tamamen değişmesi gerekiyor olabilir. Bu tip durumlarda profesyonel bir tesisatçıdan yardım almanız sorunu kökünden çözmeniz için en doğru ve en güvenli yol olacaktır.

Robot İle Lavabo Açma

Lavabo Açma Yöntemleri :
Tıkanık lavabo gider borularında yaşanan problemi çözmek için, kimyasal yerine kullanabileceğiniz evlerde bulunan basit ama farklı 6 yöntemi sizlerle paylaşalım.Lavabo Açma Teli
 • Karbonat ve sirke yöntemi ile tıkanıklığı açma
 • Basınçlı su kullanılarak lavaboyu açmak
 • Pompalama yöntemi ile lavabo tıkanıklığını açma
 • Elbise askısı kullanmak
 • Makine ile lavabo tıkanıklığını açan tesisatçı çağırmak
Lavabo Açma Teli
En iyi lavabo açma tekniği nalburlarda satılan, fiyatı 20 TL ile 50 TL arasında değişen kıvrımlı tel kullanımıdır. Makinesi bulunmayan tesisatçılar, genelde bu yöntemle lavabo tıkanıklığını açmaya çalışırlar. Nalburdan temin ettiğiniz teli, tıkalı olan lavabonun giderine yavaşça döndürerek gönderin. Dirsek ve kıvrımlı bölgeleri geçtiği sırada zorlanabilirsiniz fakat pes etmeyin. Tıkanıklığın yaşandığı yer, genelde dönüşlerde ortaya çıkar. Size tavsiyem bu yöntemi denerken sabırlı olmaktır.
Karbonat ve sirke yöntemi ile tıkanıklığı açma
Bu yöntem basit tıkanmaları açmak için etkilidir. Fakat çoğu zaman işe yaramayabilir. Karbonat sirke karışımını uygulamadan önce, iş güvenliği koşullarını yerine getirmeniz gerekir. Bulunduğunuz ortamı havalandırın ve elinize koruyucu eldiven takın. 1 bardak karbonatı lavabonun deliğinin üstüne dökün. Ardından evinizde bulunan beyaz sirkeden 1 su bardağı üzerine dökün. Bu iki karışım birleştiğinde kimyasal reaksiyon başlayacaktır. Üzerine bir çay demliği sıcak suyu boşaltın. Pompalama tekniğinden yararlanarak, sıcak suyu lavabonun tahliyesinden göndermeye çalışın.
Basınçlı su kullanılarak lavaboyu açmak
Bu yöntem genelde çok etkili fakat en zahmetli yoldur. Bu tekniği uygulamak için 5 metre uzunluğunda bahçe hortumuna ihtiyacınız olacak. Hortumun bir ucunu boşta bırakıp, diğer ucuna çamaşır makinesi musluğuna uygun girişli aparat takın. Daha sonra boşta bıraktığınız hortumun diğer ucunu lavabonun altında yer alan giderin içine doğru gönderin. Hortum gidebildiği yere kadar ileri gönderin. Hortumun gider borusuna bağlantı yerini bir bezle sarıp suyun geri çıkmasını engelleyin. Son olarak musluğu açıp iki elinizle suyun geri çıkmasını önleyin. Bu yöntemle tıkalı tüm lavaboları açmak mümkündür.
Pompalama yöntemi ile lavabo tıkanıklığını açma

Pompa yöntemi herkesin bildiği basit bir uygulamadır. Lavabo açmak için kullanılan pompayı evyenin delik noktasına boşluk kalmayacak şekilde yerleştirip musluğu açın. Pompanın kenarlarında boşluk kalmadığında uyguladığınız basınç tıkanıklığı açacaktır.

Elbise askısı kullanmak

Metal elbise askılarına istediğiniz şekli verebildiğiniz için evde kolaylıkla uygulayabileceğiniz bir yöntemdir. Elbise askılığının düğüm yerlerini tamamen açtıktan sonra tıkanık lavabo deliğinden içeri gönderin. Bu teknik genelde klozet tıkanmalarında çok işe yaramaktadır.

Gömme Rezervuar Tamiri

Atık su tesisatları insanların temizlik ihtiyacını daha kolay bir şekilde karşılamaları için tasarlanmış sistemlerdir. Geçmişte apartman sistemi olmadığından atık su tesisatını gerektirecek bir durum söz konusu değildi. Tuvaletler için kazılan fosseptik çukurları 1 ailenin atık su giderini karşılayabilmekteydi. Çünkü toprakta doğal atıkları tamamen yok etme gücü vardır, bu sayede çukur dolmaz toprak sürekli atıkları emer. Şimdi bile yapılan bazı müstakil konutlarda atık su borusunu rögara bağlamayı unutan ve o şekilde üstü kapatılan yerlerde bir çukur olmadığı halde toprak doğal atıkları 6 ay kadar hiç geri tepme olmadan emmektedir. Yani bir çukur olması halinde tıkanma ya da dolması neredeyse imkânsızdır.

Tabi bu sadece müstakil bir evde bir ailenin kullanımını karşılayabilecek kadar yeterlidir. Dünya üzerinde insan sayısı çoğaldıkça müstakil ev sayısı azalmıştır. Apartman sistemi gelişmiş hatta haddinden fazla gelişmiş 1000 kişilik apartmanlar bile yapılmıştır. Özellikle Çin` de kapasitesi 10000 kişiyi barındırmaya yeten siteler vardır. Olay bu seviyeye çıkmışken bir atık su sistemi olmadan olmuyor tabi. Tuvaletler önce oturmalı olarak yani alaturka dediğimiz şekilde yapılmıştır ve tüm dünya tuvalet adabını atalarımızdan yani Osmanlıdan öğrenmiştir. O günden bugüne çok şey değişti tabi, mesela tuvalet için sifonlar rezervuarlar geliştirildi. Sifon ya da rezervuar diye adlandırılan sistemler tuvalet kullanımından sonra temizleme için otomatik su dökülmesini sağlar. Klozetlerde ve alaturka tuvaletlerde kullanılan rezervuar sistemleri daha şık olması için duvar içine gömülmüşlerdir. Bu şekilde daha şık ve güzel görünen tuvaletler bu sistemlerin kullanılması ile herhangi bir arıza durumunda başa bela olabilir. Gömme rezervuar iç takımları kullanımı çok güzel ancak arıza durumunda çok problem çıkaran sistemlerdir.

 • Kalite Ve Güven

Rezervuar iç takımı tamir etmek için parçasını bulmak gerekir. Firmalar bu konuda yetersiz kalır çünkü gömme rezervuar iç takımını üreten şirketler servisini de kendileri yapabilmek için ya da yedek parça satışını sağlamak için piyasada bulunamayacak şekilde üretim yaparlar. Sifon suyu kesmiyorsa, suyu kestikten sonra tekrar doldurmuyorsa iç takım arıza yapmıştır. Eğer doldurulan suyu kesmiyorsa iç takımın şamandırası bozulmuştur. Tam tersi oluyor da su dolmuyorsa buda rezervuar iç takımı açılmıyor demektir. Çözümü bu parçaların değişmesidir. Ünlü markalar olan vitra ve geberit marka rezervuar iç takımı için parça bulma olanağı vardır. Ancak bunun dışında olan markalarda yedek parça bulmak, servis hizmeti almak zordur. Başka bir yerden temin edilemeyen parçalar sizi o markanın servisine muhtaç eder. O yüzden eğer yapım anında müdahale şansınız varsa bilinen ve yedek parça imkânı olan bir marka tercih etmelisiniz. Bu konuda genellikle kendi imkânlarınızla  çözüm bulunmanız mümkün olmaz. Gömme rezervuar tamiri deneyimli ustalar tarafından yapılmalıdır. usta temini için lütfen bizi arayın…

Kombi tamiri ve bakımı

Kombi tamiri bakımı servisi ve hizmetini garantili olarak yapıyoruz. Kombiniz arıza yaptığında öncelikle bir kaç işlem yapılması gerekmektedir.
Kombinin çalışması için gerekli olan su basıncı 1,5 bar olmalıdır eğer basınç düşmüş ile suyu 1,5 bar oluncaya kadar dolumu yapılmalıdır.

Demirdöküm marka kombilerde bu basınç ayarlama işlemi daha kolaydır.  Her marka kombi de yapılması gereken bu işlem de çok önemli bir husus vardır. O da şudur; bu işlem yapıldıktan sonra peteklerde oluşabilecek fazla hava bir kombi vana anahtarı sayesinde alınmalıdır. Eğer ki bu işlem uygulanmazsa peteklerden yeterli ısı verimi alınamayacaktır. Ve bu sebepten ısınmak için daha fazla yakıt harcamak zorunda kalacaksınızdır.

Kombi Tamiri genelde halk arasında bozulan parçanın yerine yenisi takılması veya tamir edilmesi gibi dar bir kalıba sıkıştırılmıştır. Ama şöyle bir durum da vardır ki arızanın boyutuna göre genellikle de küçük arızaları sizler de tamir edebilirsiniz. Tabi ki de bu uzman bir ekipman ve dikkat gerektirmektedir. Bu işlem esnasında gerekli bütün tedbirler alınmalı ve ardından da işleme başlanmalıdır.

Kombi Tamiri düzgün ve periyodik bakımlar yapıldığında hiç gerek kalmayacak veya çok uzun zaman sonra gerek olacak bir işlemdir. İşte bu noktada Kombi Bakımı da çok önemlidir. Kombi Tamiri işlemin de bir önemli konuda bu işlemi yapan ekibin profesyonel olması lazım ve kullanılan ekipmanlar birinci kalite olmalı.Eğer ki bu ekip alanında uzman değilse hem sizin hem de kendi başlarına iş açarlar. Eğer kullanılan malzeme kaliteli değilse bu sefer siz aynı problemle bir kez daha karşılaşacaksınızdır. Ve bu da hem sisteminize hem de cebinize zarar verecektir.

Kombi Tamiri aslında dolaylı olarak bir kaç konuyada bağlıdır. Bu konuları şöyle açıklayabiliriz, mesela Türkiye genelinde hangi marka kombiler fazla kullanılmışsa sizler de onu araştırıp. Buna göre kombinizi seçebilirsiniz. Bunun size faydası şu olacaktır çok satan bir markanın hem kaliteli yedek parçası hem de tamir ağı daha fazla bulunacaktır. Bu sayede sizde asla zorluk yaşamayacaksınız dır.

Kombinizin Bozulması Sizi Korkutuyor Mu ?

Yalnız değilsiniz bu durum bir tek sizi korkutmuyor. Ülkemizde kombi gibi teknolojik seviyesi yüksek aletlerin fiyatı pahalı olduğu için bozulma durumunda ödenecek tutarlar pahalı tutacağı düşünülüyor ama hiç de öyle değil. Bizler sizlerin mutluluğunu önemsiyoruz sizler mutlu olduğunuz sürece bizler başarılı oluyoruz. Kombi Tamiri her zaman bilinçli ve sertifikası olan bir ekip tarafından yapılmalıdır. Sizlerde tamir yaptırdığınız ekibin sertifikası olmasına dikkat edin.

Duştayken, bulaşık yıkarken su sıcaklığında düşmeler oluyor ise yüksek ihtimal ile tesisat rezistansların da bir sıkıntı olabilir. Daha öncede dediğimiz gibi profesyonel bir ekibe başvurmadan önce kendiniz yapabileceklerinizi test etmelisiniz. Bu konuda da önce rezistansları ilaçlı suya bırakıp temizlenmesini sağlayın. Eğer bu da işi yaramazsa o zaman profesyonel sertifikası olan bir ekibe başvurmalısınız.Bunun dışında eğer ki kullandığınız suda renk değişikliği değişik kokular geliyorsa bu seferde yine aynı işlemleri kendiniz uygulayıp düzelmez ise ardından bizlere baş vurabilirsiniz.

Kombiniz hata vermiş olabilir bu durumda cihazın RESET tuşuna 3 saniye kadar basılı tutularak resetlenmesi sağlanmalıdır.
Tüm bu işlemlerin kontrolü sağlanmasına rağmen sorun  devam ediyorsa bizimle iletişime geçerek aynı gün içerisinde servis hizmeti alabirsiniz…

Bizler bu işi uzun süreden bu yana yapıyoruz sizlere hizmetin en kalitelisini vermenin garantisini veriyoruz. Cebinizi ve kombinizi seviyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Tüm İstanbul geneline hizmet veriyoruz. Profesyonel ekip ve kaliteli ekipmanlarla sizlere en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Daha öncede söylediğimiz gibi sizlerde bu işleri kendiniz yapabilirsiniz ama gerekli önlemleri alarak. Daha önce önlem almadan bu işlere kalkışan insanların başına gelebilicekleri gördük. Sonuç olarak uğraştığınız alet içinde yanıcı gaz barındırmakta. Kombinizi korumanın diğer bir yolu da hava sıcaklığına göre dengesiz ısılarda yakmak. Yani sıcak havada yüksek sıcaklıkta, soğuk hava düşük sıcaklıkta yakmak bunların hepsi kombinizi yorucağı gibi bu  yüzden çabuk arıza vermesine neden olacaktır.

Kombi Tamiri kombiye gerekli zamanlarda bakım yaptırmakla da sağlanır. İşte tam da bu yüzden asla kombinize bakım yaptırmaktan kaçınmayın.

HER TÜRLÜ TESİSAT SORUNU İÇİN TEK  ÇÖZÜM NOKTASI

Karadeniz Tesisat, olarak, İstanbul’un her yerine, tüm tesisat işlerinizi bir telefonla kapınıza kadar gelerek hallediyoruz. Sizlere en kısa sürede, uzun ömürlü çözümleri sunmak adına, profesyonel ekiplerlerimiz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Tesisatınızda ortaya çıkan sorunlarınızı gidermek için Karadeniz Tesisat olarak, banyo, tuvalet, mutfak, doğalgaz, kombi ve kalorifer tesisatı, logar, pimaş tıkanıklığı ve lavabo tıkanıklığı açma başta olmak üzere birçok tesisat işlemlerini, olabilecek en profesyonel şekilde, son teknolojiye sahip cihazlarla, kırıp dökmeden tamir etmekteyiz. Kaliteden ödün vermeden profesyonel ekiplerimiz ile yaptığımız işlerden memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.