Kombi tamiri bakımı servisi ve hizmetini garantili olarak yapıyoruz. Kombiniz arıza yaptığında öncelikle bir kaç işlem yapılması gerekmektedir.
Kombinin çalışması için gerekli olan su basıncı 1,5 bar olmalıdır eğer basınç düşmüş ile suyu 1,5 bar oluncaya kadar dolumu yapılmalıdır.

Demirdöküm marka kombilerde bu basınç ayarlama işlemi daha kolaydır.  Her marka kombi de yapılması gereken bu işlem de çok önemli bir husus vardır. O da şudur; bu işlem yapıldıktan sonra peteklerde oluşabilecek fazla hava bir kombi vana anahtarı sayesinde alınmalıdır. Eğer ki bu işlem uygulanmazsa peteklerden yeterli ısı verimi alınamayacaktır. Ve bu sebepten ısınmak için daha fazla yakıt harcamak zorunda kalacaksınızdır.

Kombi Tamiri genelde halk arasında bozulan parçanın yerine yenisi takılması veya tamir edilmesi gibi dar bir kalıba sıkıştırılmıştır. Ama şöyle bir durum da vardır ki arızanın boyutuna göre genellikle de küçük arızaları sizler de tamir edebilirsiniz. Tabi ki de bu uzman bir ekipman ve dikkat gerektirmektedir. Bu işlem esnasında gerekli bütün tedbirler alınmalı ve ardından da işleme başlanmalıdır.

Kombi Tamiri düzgün ve periyodik bakımlar yapıldığında hiç gerek kalmayacak veya çok uzun zaman sonra gerek olacak bir işlemdir. İşte bu noktada Kombi Bakımı da çok önemlidir. Kombi Tamiri işlemin de bir önemli konuda bu işlemi yapan ekibin profesyonel olması lazım ve kullanılan ekipmanlar birinci kalite olmalı.Eğer ki bu ekip alanında uzman değilse hem sizin hem de kendi başlarına iş açarlar. Eğer kullanılan malzeme kaliteli değilse bu sefer siz aynı problemle bir kez daha karşılaşacaksınızdır. Ve bu da hem sisteminize hem de cebinize zarar verecektir.

Kombi Tamiri aslında dolaylı olarak bir kaç konuyada bağlıdır. Bu konuları şöyle açıklayabiliriz, mesela Türkiye genelinde hangi marka kombiler fazla kullanılmışsa sizler de onu araştırıp. Buna göre kombinizi seçebilirsiniz. Bunun size faydası şu olacaktır çok satan bir markanın hem kaliteli yedek parçası hem de tamir ağı daha fazla bulunacaktır. Bu sayede sizde asla zorluk yaşamayacaksınız dır.

Ülkemizde en çok Demirdöküm, Baymak, Vailant ve Bosch marka kombiler kullanılmaktadır. Sizlerde bu marka kombileri seçerseniz daha az problem yaşarsınız ve bir problem yaşanırsa da çözümüne kolayca ulaşacaksınız dır. Bizde her marka ürünümüzün tamir bakımında 1 yıl garantili yedek parça hizmeti vermekteyiz. Kombi Tamiri sadece kombiyi kapsamaz. Petekler, tesisat gibi parçalarda tamir bölümünü kapsar. Eğer düzgün bir tesisat yapılmazsa elde edeceğiniz ısıdan kayıplar yaşarsınız. Peteklere gelecek olursak da iyi bir petek seçilmezse, petekler kombiyle optimizasyon içinde olmazsa ve Petek Temizleme yapılmazsa yine kombiniz dolaylı yoldan hasar göreceği için tamire ihtiyaç duyacaksınız.

Kombinizin Bozulması Sizi Korkutuyor Mu ?

Yalnız değilsiniz bu durum bir tek sizi korkutmuyor. Ülkemizde kombi gibi teknolojik seviyesi yüksek aletlerin fiyatı pahalı olduğu için bozulma durumunda ödenecek tutarlar pahalı tutacağı düşünülüyor ama hiç de öyle değil. Bizler sizlerin mutluluğunu önemsiyoruz sizler mutlu olduğunuz sürece bizler başarılı oluyoruz. Kombi Tamiri her zaman bilinçli ve sertifikası olan bir ekip tarafından yapılmalıdır. Sizlerde tamir yaptırdığınız ekibin sertifikası olmasına dikkat edin.

Duştayken, bulaşık yıkarken su sıcaklığında düşmeler oluyor ise yüksek ihtimal ile tesisat rezistansların da bir sıkıntı olabilir. Daha öncede dediğimiz gibi profesyonel bir ekibe başvurmadan önce kendiniz yapabileceklerinizi test etmelisiniz. Bu konuda da önce rezistansları ilaçlı suya bırakıp temizlenmesini sağlayın. Eğer bu da işi yaramazsa o zaman profesyonel sertifikası olan bir ekibe başvurmalısınız.Bunun dışında eğer ki kullandığınız suda renk değişikliği değişik kokular geliyorsa bu seferde yine aynı işlemleri kendiniz uygulayıp düzelmez ise ardından bizlere baş vurabilirsiniz.

Kombiniz hata vermiş olabilir bu durumda cihazın RESET tuşuna 3 saniye kadar basılı tutularak resetlenmesi sağlanmalıdır.
Tüm bu işlemlerin kontrolü sağlanmasına rağmen sorun  devam ediyorsa bizimle iletişime geçerek aynı gün içerisinde servis hizmeti alabirsiniz…

Bizler bu işi uzun süreden bu yana yapıyoruz sizlere hizmetin en kalitelisini vermenin garantisini veriyoruz. Cebinizi ve kombinizi seviyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Tüm İstanbul geneline hizmet veriyoruz. Profesyonel ekip ve kaliteli ekipmanlarla sizlere en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Daha öncede söylediğimiz gibi sizlerde bu işleri kendiniz yapabilirsiniz ama gerekli önlemleri alarak. Daha önce önlem almadan bu işlere kalkışan insanların başına gelebilicekleri gördük. Sonuç olarak uğraştığınız alet içinde yanıcı gaz barındırmakta. Kombinizi korumanın diğer bir yolu da hava sıcaklığına göre dengesiz ısılarda yakmak. Yani sıcak havada yüksek sıcaklıkta, soğuk hava düşük sıcaklıkta yakmak bunların hepsi kombinizi yorucağı gibi bu  yüzden çabuk arıza vermesine neden olacaktır.

Kombi Tamiri kombiye gerekli zamanlarda bakım yaptırmakla da sağlanır. İşte tam da bu yüzden asla kombinize bakım yaptırmaktan kaçınmayın.