Kanalaçma servisi kameralı olarak tıkanmış kanalizasyon borularında kırmadan zahmetsiz olarak tıkanıklık açıyoruz. Tıkalı boruları açma servisi, tıkalı lavabo açma, tıkanmış tuvalet açma, tıkalı pimaş açma, tıkanmış boru açma Hiçbiryeri kırmadan dökmeden robotla tıkalı boru açma hizmeti, Tıkalı boruları açma servisi, tıkalı pimaş açma, kameralı tıkanıklık açma, kanal açma, gider borusu tıkanıklık açma, istanbul`un her yerine servis hizmet veriyoruz. Lavabonuzun borusu tıkandı veya mutfağın gideri tıkandı artık korkmayın… Yeni teknoloji yeni hizmet artık boru tamiri diye birşey yok. Makine ile klozetinizin borusunu veya tuvaletin borusunu açmak mümkünmü ? Bu soruya yanıt vermek çok kolay web sitemizde yer alan tıkanıklık açma resimleri sayesinde boruların nasıl açıldığını görebilirsiniz.

KAMERASIZ TIKANIKLIK AÇILMAZ Nedenmi?


Benim borudaki tıkanıklık açılsında ister kameralı ister kamerasız deyip geçmeyin. Kamera ne işe yarar? Kanal açma robotu denilen makina ile tıkanıklık açılır çokda güzel giderlerinizden su gitmeye başlar. Eskiden kamerasız açılan tıkanıklıkların çoğu 15 veya 20 gün sonra tekrar tıkanırdı nedeni açtığımız boruda ufak tefek kalıntılar kalabiliyordu tabi kamera sistemimiz olmadığı için boruda pislik kalmışmı boru neden tıkanmış içerisinde yağlanma varmı veya borunun içerisinde tahta veya inşaat zamanından kalma pislik varmı göremiyorduk. Ama şimdi açılan tıkanıklığı borunun içerisine gönderdiğimiz kamera ile ne kadar tıkanıklığı açmışız görebiliyoruz. İşi körü körüne yapmadan nerede pislik kalmış o noktaya tekrar makineyi gönderiyoruz. 

Borunun tıkalı olan resmini ve açıldıktan sonra kanal görüntüleme kamerası ile resimleri çekip yayınlıyoruz. Kanal açma robotları sayesinde tıkalı tuvalet, tıkalı lavabo kalmıyor. Gider borusundan gönderdiğimiz kanal açma makinesi tıkalı olan noktayı bulup, borunun tıkanmasına sebep olan maddeyi söker parçalar. Örnek olarak lavabonuzun borusundan su hiç gitmiyor farzedin ve evyeden giden sula dolapların altından geri gelmeye başladı. Hiç telaş yapmayın. Yada bulaşık makinesinin giderinden geri gelmeye başladı tüm giderler birbirine bağlı olduğu için pis su en yakın mesafeden kendini dışarı atar. Mesela klozetinizin borusu tıkandığında klozetten su geri gelmez banyonuzun ortasında veya genelde klozetin yanına en yakın mesafeden dışarı çıkar. Siz banyo giderinin tıkandığını zannedersiniz fakat tıkalı olan klozetin ana borusudur. Boruların hepsi ilerde bir noktada birbirine bağlı çalışmaktadır. Birleşim yerinin az ilerisi veya çatal tıkandığında oraya bağlı tüm borulardan su gidişini durdurur. Açmak için kimyasallar deneyebiirsiniz yinede bir işe yaramıyorsa firmamızdan yardım alabilirsiniz. Tuvaletten veya mutfak giderlerinden atılan pislikler zamanla borunuzun ek yerinde tıkanıklığa sebep olur ve suyun artık ileri değil daire içerisine gelmesine sebep olur. Bizi arayın en geç 1 saat içerinde tıkanıklığı açalım. Boru tıkanık açma makinesi ile tüm atık su boruları açılır. Bazen borularınızda biriken kireç bile tıkanıklığa sebep olmaktadır. Alaturka tuvaletlerde es dediğimiz yerde biriken kireç zamanla boruyu tamamen kapatır. Artık su gitmemye başlar kanal açma makinesi kireci kırarak suyun yoluna devam etmesini sağlar.

Tıkalı kanal borularında iski araçları gibi su basarak değil, robot makineler kullanarak tıkanıklık açıyoruz. Kanal açma robotları suyun gitmesini engelleyen katı maddeleri parçalayarak pis suyun kanalizasyona doğru yol almasını sağlar. Çözemediğiniz kanal sorunları için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Apartmanın kanal hattı kanalizasyona bağlanmadan önce rögar kuyusu denilen haznenin içine dolar. Bu lağım çukurlarının bir giriş birde çıkış boruları vardır. Apartmandan gelen kanal borusunda su akıntısı yoksa bize servis yazdırabilirsiniz. Kısaca özetlemek gerekirse bina ile rögar arasındaki problemlere kanal açma firmaları, rögar ile cadde veya sokağınızda bulunan ana kanalizasyon hattı arasındaki sıkıntılarada İSKİ`den yardım alabilirsiniz. Bunu nasıl anlayabilirim? Rögar kapağını açıp içine baktığınızda kuyu yarı seviyesine kadar taşma yapmış veya tam doluluk varsa iski kuka araçları ile sorununuzu çözebilirsiniz.

Lavabonun giderinden su geri geliyor!….

Klozetin su basma düğmesine bastınız su geri geliyor veya banyonun ortasındaki giderden su çıkabilir. Lavabonun musluğunu açınca su gitmez damla şeklinde alt kata sızabilir. Tuvaletin borusundan aşağı su gitmez. Evinizi atık su basabilir. Kamera kullanarak tıkanıklık açan tek firma. Duşun gideri tıkanabilir. Evinizde ana kanalizasyon borusu tıkanmış olabilir. Rögarınız tıkalı logarın yerini bulamadığınızda bizi çağırabilirsiniz.

 

Kategoriler: Blog